Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 

Sztárok, hírességek e-mail címei

 

E-mail listánkon híres popsztárok, színészek, sportolók, topmodellek címeit találhatjátok meg A-tól Z-ig.

Giorgio Armani (divattervező)
modaonline@iol.it

Pamela Anderson (színésznő)
pembona12@aol.com

Bryan Adams
info@bryanadams.com

Aerosmith
Sweetmail@aol.com

Andre Agassi (sportoló)
info@agassiopen.com

Christina Aquilera
fanmail@christinamail.com

Aqua
aqua@aqua.dk

Backstreet Boys
feedback@backstreetboys.com

Antonio Banderas (színész)
antbanderas@aol.com

Rubens Barrichello (sportoló)
rbarrichello@uol.com.br

Drew Barrymore (színész)
lfcbutterfly@aol.com

Bloodhound Gan
lupus@bloodhoundgang.com

Fredi Bobic (sportoló)
info@fredibobic.de

Andrea Bocelli
andrea@bocelli.it

Bon Jovi
bonjovi@polygram.com

Boyzone
boyzone@boyzone.co.uk

Toni Braxton
toni@tonibraxton.net

Pierce Brosnan (színész)
ppiercyb@hotmail.com

Jennifer Capriati (sportoló)
mark.newman@bigfoot.com

Caprice (topmodell)
caprice@corp2.com

JimCarrey (színész)
J.carrey@aol.com

Eric Clapton
ericclapton@wbr.com

George Clooney
Gclooney@nbs.er.com

TheCranberries
cranfans@aol.com

Cindy Crawford
cindy@cindy.com

Tom Cruise
AgoodActor@aol.com

The Cure
thecure@thecure.com

Craig David
info@craigdavid.co.uk

Depeche Mode
depchemode@depechemode.com

Destiny's Child
fanmail@musicworldentertainment.com

Cameron Diaz (színész)
cameron-diaz@hotmail.com

Leonardo DiCaprio
ICaprioO@aol.com

David Duchovny (színész)
nanday@hotmail.com

Clint Eastwood
73136.3232@compuserve.com

Carmen Electra (topmodell)
carmenlive@aol.com

Eminem
eminem@eminem.com

Michael J. Fox (színész)
michael@michaeljfox.com

Harrison Ford (színész)
tabelturns903@aol.com

Bill Gates (üzletember)
billg@microsoft.com

John E. Grisham (író)
71035.1742@compuserve.com

Steffi Graf
kontakt@stefanie-graf.com

Guns'N'Roses
gnr-request@teleport.com

Guano Apes
guanoapes@popsplash.org

Salma Hayek (színész)
salmafan68@hotmail.com

Whitney Houston
whitneyhouston@arista.com

Billy Idol
idol@well.sfca.us

Elton John
elton@eltonjohn.com

Angelina Jolie (színész)
angelinajolie@hotmail.com

Donna Karan (divattervező)
custsvce@dkny.dkintl.com

Oliver Kahn (sportoló)
info@kahn.de

Anna Kurnyikova (sportoló)
info@kournikova.com

Lenny Kravitz
lennk@virginrecords.com

Jay Leno
Tonightshow@nbc.com

Tea Leoni
tleoni@cyberus.com

Courtney Love
lilacs00@aol.com

Jennifer Lopez
lopa@hotmail.com

Madonna
Madonna@wbr.com

Demi Moore (színész)
DemiM2@aol.com

Alanis Morissette
Alanis@rockweb.com

Ricky Martin
rickymartin@universalmail.com

Paul McCartney
PMCartney@emi.com

No Doubt
ocnevik@aol.com

No Angels
www.rtl2.de/popstars

Alessandro Nesta /sportoló)
mail@alessandronesta.it

Oasis
oasis@milinia.net

Michelle Pfeiffer (színész)
michellepfeiffer@bigfoot.com

Brad Pitt
ciaobox@msn.com

Puff Daddy
puffy@badboyonline.com

Ozzy Osbourne
WorldOfOzz@aol.com

Queensryche
ryche.net@usa.net

Red Hot Chili Peppers
info@redhotchilipeppers.com

Keanu Reeves
reeves23@aol.com

REM
REM@wbr.com

Dennis Rodman (sportoló)
worm@rodman.org

Rolling Stones
stonesworld@musicblud.com

Wynona Ryder (színész)
whorowitz@aol.com

Carlos Santana
fanmail@santana.com

Sasha
www.sasha.de

Claudia Schiffer (topmodell)
Claudia@claudiaschiffer.com

Michael Schumacher (sportoló)
info@michael-schumacher.de

Ralf Schumacher (sportoló)
infor@ralf-schumacher.de

Wesley Snipes (színész)
herukush@aol.com

Britney Spears
britneyspears@signaturesnet.com

Tori Spelling
favoriteletters@hotmail.com

Spice Girls
info@spicegirls.com

Quentin Tarantino /(színész,rendező)
resdogi@aol.com

UmaThurman (színész)
thurls@aol.com

John Travolta (színész)
JohnTravolta@Earthalliance.com

Jean-Claude Van Damme
P.Bak2@sheffield.uk

Oprah Winfrey
oprah.winfr@aol.com

Kate Winslet (színész)
rose16205@aol.com

Westlife
westlife@bmg-rca.de

Zinedine Zidane (sportoló)
zinedine@zidane.fr

 

 

 

Hozzászólások

Hozzászólás megtekintése

Hozzászólások megtekintése

Nincs új bejegyzés.